Aktuálně prodáno 50 % všech jednotek

bydlení vytvořené na míru vašim snům

Rezidence Bílá Růže vzniká jako místo, kde zapomenete na starosti všedních dní. Kde načerpáte fyzické i psychické síly. Kde budete mít prostor nerušeně přemýšlet, tvořit, ale třeba i pracovat či trvale bydlet. Vychutnat si chvíle klidu a rozjímání, jakož i okamžiky ve společnosti svých blízkých.

Platební podmínky: Záloha 15 % při podpisu SOSBK, doplatek 85 % po kolaudaci.

Číslo bytu
Dispozice
Podlaží
Podlahová plocha
Předzahrádka
Balkon
Sklepní kóje
Celková plocha
Cena bytu vč. DPH
Karta bytu
Standardy bytů

Promyšlený přístup k prostoru

Jedinečných 18 bytů v Rezidenci Bílá Růže nabízí variabilní řešení, která uspokojí různé potřeby a přání. Ať už hledáte menší studio nebo velkorysý mezonet, útulnou víkendovou základnu, nebo paralelní domov, působivé výhledy do krajiny nebo intimitu vlastní zahrádky.

Každý z nás je originální a takové jsou i byty v Rezidenci Bílá Růže: všechny mají osobité prvky, které utvářejí jedinečnou atmosféru každého z nich. Ať už jsou to klenuté stropy, dobové kamenné koryto v koupelně nebo odhalené trámy a cihly.

kvalitní standardy

Interiéry jsou koncipovány tak, aby vás při překročení prahu zaplavil vřelý pocit, že tady jste doma. Najdete tu dřevěná špaletová okna, zakázkové dveře v dobovém stylu či koupelnové vybavení z masivu. Myslelo se také na detaily, které navodí atmosféru „zlatých časů“, jako například porcelánové vypínače a mosazné baterie. Přitom se dbalo i na praktickou údržbu rekreačního bydlení díky kvalitním vinylovým podlahám, účelné dlažbě, či dálkovému ovládání vytápění. Další interiérové vybavení včetně kuchyně může na přání klienta zajistit investor ve spolupráci se specializovaným dodavatelem.
Standardy ke stažení

Vlastní sklep i parkování

Pro aktivní odpočinek potřebujete vybavení. Kola, lyže, ale taky třeba sbírku vína můžete uložit do velkorysých sklepních kójí – ke každému z bytů náleží samostatný sklepní prostor. Každý byt rovněž disponuje vlastním parkovacím stáním na parkovišti vzdáleném 250 m od domu. Parkovací stání je zahrnuto v kupní ceně. Máte-li elektromobil, můžete si u něj nechat nainstalovat nabíječku.