Aktuálně prodáno 50 % všech jednotek

Komfort města rámovaný horskými scenériemi

Kašperské Hory leží na hranici Národního parku Šumava a představují tak ideální základnu jak pro milovníky panenské přírody, tak pro vyznavače aktivního odpočinku na svazích či cyklotrasách. V místě protkaném příběhy si na své přijdou objevitelé zapomenuté historie i milovníci života, kteří touží potěšit své smysly.

"Máš-li srdce citlivé, duši velebnosti přírody otevřenou, vnímavou pro krásu její, staneš v němém úžasu…budeš se těžko loučiti s pohledem na hory naše a přicházeti budou chvíle, kdy vzdálen od ní zatoužíš…”

Karel Klostermann, spisovatel

V létě

Z Rezidence Bílá Růže můžete vyrazit na řadu výletů. Ať zamíříte k blízkému hradu Kašperk, který v minulosti střežil Zlatou stezku, k divoké řece Vydře, do tajemného Amálina údolí, za vlky do výběhu v Srní, či dál na modravské slatě, ať se vydáte po svých nebo šlápnete do pedálů, cílů je nespočet a neustále bude co objevovat.

V zimě

Takřka za okny naleznete skiareál Kašperské Hory se 2 vleky a večerním provozem. Dalších 7 sjezdovek je k dispozici na nedalekém Zadově a Churáňově, kde můžete rovněž využít na 50 km udržovaných běžeckých tratí. Pro náročnější lyžaře je do hodiny od Rezidence Bílá Růže dostupné populární německé středisko Velký Javor nebo rakouský Hochficht.

Pro vybalanco­vané dny

Divadelní i filmová představení, koncerty, jarmarky, poutě. Kašperské Hory žijí čilým kulturním i společenským životem, takže ani při relaxaci v přírodě se nemusíte zcela vzdát městského životního stylu. Po dni plném sportovních aktivit můžete vyrazit na představení na nádvoří hradu Kašperk, na varhanní koncert do kostela sv. Mikuláše či na odpočinkovou komedii do letního kina.

pro gurmány

V parteru Rezidence Bílá Růže bude umístěna pekárna a stylová kavárna s pražírnou výběrové kávy. To je však pouze zlomek zdejší pestré gastro scény. Přímo na náměstí v Kašperských Horách funguje rodinný pivovar s vyhlášeným pivem, stabilní pozici si na gurmánských mapách drží i několik dalších místních podniků.

Lokalita